Utku Yılmaz Kimdir?

utku yılmaz

Utku YILMAZ

Merhaba, ben Utku YILMAZ. İlkokulu Ankara / Yenimahalle ‘de Atatürk İlköğretim Okulu ‘nda, liseyi yine Ankara ‘da Alparslan Anadolu Lisesi ‘nde bitirdim. Lisans eğitimim Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde devam etmektedir.

Ciddi anlamda, internetin bana bir gelir kapısı olması 2011 yılında internette gördüğüm “para kazanma konulu” bir reklama tıklamam ile birlikte başladı.

Yine 2011 yılında, kazancvakti.com ‘u kurarak insanlarımıza internetin bir gelir kapısı olarak kullanılabileceğini göstermeyi, internetten para kazanmayı öğretmeyi, bir kazanç kuruluşu kurmayı amaçladım.

2012 yılının sonlarında Duayen Bilişim ve Pazarlama ‘yı kurdum. Kurmuş olduğum bu firma, Ankara ve Türkiye genelinde şahıs ve firmalara hala web tasarım, sosyal medya hizmetleri vb. bilişim hizmetleri üretmektedir.

Bu süreç boyunca, yerli ve yabancı bir çok proje ile ilgilendim. Kimilerinden hala kazanç elde etmekle birlikte, kimilerinde de başarısızlığa uğradım.Değişmeyen tek şey ise, hala interneti kendime bir kazanç kaynağı olarak görüyor olmam. 2011 yılından beri kimilerini ücretsiz sunduğum, kimileriniyse ücretli olarak sunduğum, yine internetten para kazanma konulu kitaplar yazdım. Ücretsiz olarak sunduğum kitapları ise, hala ücretsiz olarak dağıtmaktayım. Hediyeli Kayıt bölümüne buraya tıklayarak giderek, kısa bir kayıt yoluyla yazmış olduğum ücretsiz kitapları bilgisayarına indirebilirsin.

İnternetten kazanç yöntemi olarak, affiliate marketing (satış ortaklığı) üzerine çalışmaktayım. Yerli ve yabancı bir çok eğitimi okudum, inceledim. Sürekli olarak, Dünya ‘daki kazanç alternatifleriyle ilgileniyorum. Bu işe Musa Erdoğmuş ‘un yazdığı Google Kazançları e-kitabını okuyarak başlamıştım. Ardından Goomass adlı eğitimle de kazancımı perçinlemiş, daha üst düzeyde bir kazanca sahip olmuştum.

Hala Kazanç Vakti ‘nde internette kazançla alakalı hemen her konuda yazıyorum, ayrıca kendi kişisel blogum olan utkuyilmaz.com ‘da kişisel gelişim, kişisel finans konuları üzerine keyifli yazılar yazıyorum. Seni de beklerim.

Saygılarımla,

Utku YILMAZ

© 2017 Kazanç Vakti | Online Kazanç Kuruluşu. Tüm hakları saklıdır..· Makale RSS · Yorum RSS · Sitemap
· duayen