İnternetten Para Kazanmada Dönüm Noktası

Paylaşarak ücretsiz derslere destek ver:

İnternetten para kazanmanın mümkün olduğunu, 2010 yılında öğrendiğim günden bugüne oldukça zaman geçti. Doğrusunu söylemek gerekirse, denediğim bir çok yöntemden bazıları da başarıya ulaştı. Bazı gerçeklerle yüz yüze geldim, bir çok kez başarısız oldum. Kazandığım da, kaybettiğim de çok oldu.

internetten para kazanma

Az değil, 3 yıla yakın bir süredir internetten bahsedildiği kadar çok kazanmaya çalıştım. Ama bunun hali hazırda çok emek isteyen bir iş olduğunu 2013 senesinde öğrendiğimi söyleyebilirim. Çünkü, farkına vardım ki ben hep en kolay şekilde nasıl kazanırım sorusuna kafa yoruyordum. Elbette kolay olan yollar, yöntemler var. Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim, bunların bir çoğu kısa süreli kazançlar. Bir süre geçtikten sonra, bu kazançlar ya bazı üyelik sözleşmelerine takılıp iptal ediyor ya da bir veya iki ay bu kazançlar sizin oluyor. Daha sonra balon gibi sönüp gidiyor.

2010 yılında Kazanç Vakti ‘ni kurduğumdan beri bir çok yazı yazmışım. 300 ‘ün üzerinde… Dün bu içeriklere bir göz gezdirdim. Ve ne kadar basit yazılar olduğunu, %70 ‘inin kimseye bir fayda sağlamayacağını gördüğümde boşuna emek harcadığımı farkettim. Zaten son 1 yıldır, Kazanç Vakti ‘ne içerik girmiyor, farklı şeyler deniyordum. Ama o yazdığım yazıları görünce bunlar çöplükten öteye gitmez dedim kendi kendime. Türk blog ve web sitelerinin bir çoğu gibi… Sonrasında gördüğünüz gibi yazmış olduğum bütün yazıları sildim. İnternetten para kazanmaya yeni bir başlangıç yapıyorum dedim kendi kendime ve bu yazım da yeni başlangıcın ilki.

Kazanç Vakti ile ilgili de kendime bir amaç belirledim. Bu amaç doğrultusunda, yazdığım bir çok yazı göreceksiniz ki Türk bloglarının hiç birinde anlatılmamış. Göreceksiniz ki, yazdığım her yazı size pratik bilgi, potansiyel kazanç imkanı sunacak. Bu bilgileri de para verip alacağınız kitapların içerisinde değil burada bulacaksınız.

Yazımın sonuna doğru gelirken, görsel olarak da anlatmam gereken bazı konuları Kazanç Vakti ‘nin Youtube kanalına yükleyeceğim. Abone olabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfasını, Twitter profilini ve G+ sayfasını da takip edebilir, yeniliklerden sosyal medyanın lütfuyla haberdar olabilirsiniz. RSS okuyucunuz için ise Kazanç Vakti ‘nin RSS akışını kullanabilirsiniz.

Son olarak, internetten para kazanmaya yeni başlayacak olanlar için tamamen ücretsiz bir kitap yazmıştım. Ücretsiz internetten para kazanma kitabıHediyeli Kayıt bölümünden kitabı indirip, faydalanabilirsiniz.

Umuyorum ki, bu yeni başlangıç hepimiz için faydalı olur. Görüşmek dileğiyle…


Duayen Bilişim ve Pazarlama 'nın kurucusu, profesyonel satış ortağı, girişimci ve yazar.

© 2017 Kazanç Vakti | Online Kazanç Kuruluşu. Tüm hakları saklıdır..· Makale RSS · Yorum RSS · Sitemap
· duayen