Genç İnternet Milyonerlerinden: George Brown

Paylaşarak ücretsiz derslere destek ver:

Dünya ‘daki internetten kazanç haberleri kategorisinin ilk yazısına hoşgeldiniz. Öncelikle bu bölüm hakkında kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Bu bölümde, internetten para kazanma yollarında çeşitli yolları izleyerek iyi para kazanan, çok iyi para kazanan insanlardan, yaptıklarından bahsedeceğim. Bu bölümün belirli amaçları var. Bunlar;

  1. Kazanç Vakti, artık bir eğitim platformu ve bu platformda ben dahil, hepimizin motivasyona ihtiyacı var! Bu bölümün ilk amacı motivasyonu sağlamak.
  2. Kazananları görelim ki, başarının aslında imkansız olmadığını kavrayabilelim. Unutmayalım, bu insanların kazandığı paranın yüzde biri bile bizim refaha kavuşmamız için yeterli olur.
  3. İnternetten para kazanmanın çok çeşitli yolları var, sizlerden de aldığım destekle bu internetten para kazanma yolları hakkında tam donanımlı bir eğitim platformu oluşturmak istiyorum! Bizim buna ihtiyacımız var…

Genç Bir İnternet Milyoneri George Brown

George-Brown

Size bu yazımda genç bir milyonerden bahsetmek istiyorum, kendisini çok uzun bir zamandır takip ederim. İnternet üzerinde araştırma yaptığınızda bu kişinin aslında o kadar da kazanmadığı, kameralara oynadığı yönünde de bazı yorumlar görebilirsiniz. Bu isim George Brown.

İnternetten genellikle affiliate marketing ile kazanç sağlıyor. Ayrıca e-kitap yazarı… İnternet üzerindeki asıl tanınırlığını, Google Sniper adlı eğitimiyle sağladı. Bu eğitimin konusu, spesifik alanlarda mikro bloglar açarak ürün satışı yapmak. Kendisi, bu yolla yüz binlerce dolar kazanmış. Ayrıca Google Sniper 2.0 adlı eğitimi ben de satın almış, detaylıca okumuştum. Ürünün içerisinde, ağırlıklı olarak video eğitimler var. Ama bana kalırsa George ‘un asıl başarısı ürünlerinin çok iyi olmasından değil,  insanları çok iyi ikna etmesinden ileri geliyor. Ürünün satış sayfasından da bunu çok iyi anlayabilirsiniz zaten. Ya hakikaten sahneye çok iyi oynuyor, ya da yaptığı işe, kendi yöntemlerine aşırı bir şekilde inanıyor. Ek olarak Google Sniper ürününün 2013 yılı içerisinde George ‘a 2 milyon dolar civarında kazanç getirdiğini de belirtmeden edemeyeceğim.

İnternetten Hangi Yollarla Para Kazanıyor?

George Brown internetten affiliate marketing ve e-kitap yazarlığı yaparak para kazanıyor. Son zamanlarda 750 dolardan piyasaya çıkartıp, kısa bir süre sonra kaldırdığı ürünü Predator (satın aldım ve bir başka yazımda belki konuyu açıklarım) ile de e-mail pazarlama yaparak da kazandığını gösterdi. Sadece Clickbank ‘dan geliri günlük 2 bin doların üzerinde. Aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

george brown google sniper

Resme tıklayarak büyütebilirsiniz.

Kendi Refahınız için Şunlara Dikkat Edin

  1. İnternetten para kazanmak tam zamanlı yapılabilecek bir iş, lütfen CİDDİYE ALIN.
  2. İnternet ortamında, çok rahat bir şekilde aklınız dağılabilir, ODAKLANIN.
  3. Elinizden geldiğince bu işi yaparken SİSTEMLİ OLUN.
  4. Düzenli olarak GÜNÜNÜZÜ PLANLAYIN.

Son Olarak

İnternetten para kazanma konusunda umudunuzu sakın yitirmeyin. Fakat kendinize şunu şorun, “internetten para kazanmak bana göre mi?” Çünkü herkesin karakter yapısı farklıdır. İnternetten para kazanmak bir anda olacak bir şey kesinlikle değil. Sürekli araştırmalı, sistemli ilerlemeli ve planlamalısınız. Bir kere internetten kazandığınızda göreceksiniz ki, bu işi yaparak Dünya ‘nın neresinde olursanız olun para kazanabilirsiniz. Sonuçta işi internette yapar, kazancınızı banka hesabınıza alırsınız. Sizce de mükemmel bir hayat değil mi?

Siz de George Brown ‘un yaptığı iş olarak affiliate marketing sistemini öğrenmek istiyorsanız, ücretsiz affiliate marketing derslerimden faydalanabilirsiniz. İlk bölüm olan Affiliate Marketing Giriş ile başlamanızı tavsiye ederim.

Görüşmek üzere!


Duayen Bilişim ve Pazarlama 'nın kurucusu, profesyonel satış ortağı, girişimci ve yazar.

© 2017 Kazanç Vakti | Online Kazanç Kuruluşu. Tüm hakları saklıdır..· Makale RSS · Yorum RSS · Sitemap
· duayen