Youtube’dan Para Kazanma Türkiye için Mümkün mü?

Türkiye ‘de Youtube’dan Para Kazanma

Kişilerin internette gelir elde etmesi, bundan yıllar öncesine bakacak olursak gün geçtikçe kolaylaşıyor. Bu kolaylaşma sebebi olarak, kazanç getirecek farklı kaynakların türemesi olarak gösterilebilir. Yeni kazanç yollarından bir tanesi de Youtube. Biliyorsunuz ki Youtube 2006 yılında Google tarafından satın alındı. İşin içerisinde Google varsa Youtube’dan para kazanma tamamen mümkün hale geliyor. 2007 yılında Youtube, prestijli kullanıcıları için Youtube Partnerlik programını aktif hale getirmişti. Yine 2007 yılında Youtube, Amerika ‘nın da içerisinde bulunduğu bir kaç batı ülkesi için partnerlik sistemini aktif hale getirdi. 2013 ‘ün Mayıs ayında Youtube İş Ortaklığı programının Türkiye ‘de de devreye girmesiyle birlikte, Türkiye ‘de yaşayan bizler için Youtube’dan para kazanma mümkün hale geldi.

Sabah Gazetesi - Youtube'dan Para Kazanma

3 Mayıs 2013 tarihli Sabah Gazetesi ‘nin Youtube’dan para kazanma konulu haberi.

Yukarıdaki fotoğrafta Sabah Gazetesi‘ nin internet sayfasında Youtube artık para kazandıracak başlıklı haberini görüyorsunuz. Dilerseniz, ziyaret ederek haberin tam metnine ulaşabilirsiniz.

Youtube’dan Para Kazanma Nasıl Mümkün Oluyor?

Youtube ‘dan para kazanma , Youtube ‘a video yükleyerek mümkün oluyor. Kısaca söylemek gerekirse sadece video yükleyerek para kazanıyorsunuz. Ödemeleriniz ise Google tarafından banka hesabınıza gönderiliyor. Temelde sadece video yükleyerek para kazanmak gibi basit gözükse de iyi bir kazanç elde etmek için, bazı unsurlar oldukça önemli. Bunlardan en önemlisi;

  1. Youtube ‘a yüklediğiniz videoların izlenme sayısı yüksek olmalı.

Çünkü yüklediğiniz videolar ne kadar çok kişi tarafından izlenirse, o kadar çok kazanıyorsunuz. Youtube ‘dan sadece video yükleyerek kazanan on binlerce insan var. Bunlardan kimisi 300.000 $ kazanıyor, kimisi de 100$ .

Yüklenen videolardan reklamlar yoluyla para kazanıyorsunuz. Youtube ‘da video izlerken karşınıza çıkan reklamları görmüşsünüzdür. O reklamlara her tıklanıldığında, videoyu yükleyen kişi para kazanıyor. Böylece siz de Youtube ‘un iş ortağı olmuş oluyorsunuz. Ama işin güzel yanı, sizin reklamlarla hiç bir şekilde uğraşmayacak olmanız. Eğer yüklediğiniz video reklam standartlarına uygunsa, videonuzda otomatik olarak reklam gösterilmeye başlıyor. Youtube İş Ortaklığı Programı hakkında daha fazla bilgiyi okuyabilirsiniz.

Youtube’dan Para Kazanmaya Nasıl Başlayacağız?

youtubedan para kazanma

Youtube Para Kazanma rehberi dijital kitap görseli

Youtube’dan para kazanmak için dikkat edilmesi gereken en önemli unsurun video izlenme sayısı olduğunu belirtmiştim. Şu an için Youtube’dan para kazanma eğitimi veren tek ürün Youtube Para Kazanma Rehberi . Bu eğitimden öğrendikleriniz sayesinde aynı gün içerisinde zaman kaybetmeden Youtube’dan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu eğitim içerisinde en önemli unsur olan video izlenim sayılarını arttırmayı detaylı olarak öğreneceksiniz. Ayrıca,

  1. Youtube kazanç taktikleri
  2. Youtube kazanç çeşitleri
  3. Youtube video upload
  4. Youtube ayarları
  5. ve Youtube stratejilerini

Youtube Para Kazanma rehberinde detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

Ayrıca, Youtube’dan kazanç sağlamanız için ileri düzey bilgisayar bilgisi gerekmediğini ve en önemlisi bir şey satmaya gerek olmadığını belirtmek isterim.

 

Ürünün Web Sitesine Git

 

Youtube’dan Para Kazanma Rehberi Kazanç Kanıtları

408$ 'lık bir Youtube kazancı.

408$ ‘lık bir Youtube kazancı.

Diğer kazanç kanıtları için tıklayınız.

Bir başka yazımda görüşmek dileğiyle…


Duayen Bilişim ve Pazarlama 'nın kurucusu, profesyonel satış ortağı, girişimci ve yazar.

© 2017 Kazanç Vakti | Online Kazanç Kuruluşu. Tüm hakları saklıdır..· Makale RSS · Yorum RSS · Sitemap
· duayen