Goomass Para Tuzağı mı Yoksa Güvenilir mi?

Goomass piyasaya çıktığı 2011 yılından beri binlerce kişi tarafından satın alındı. Yüzlerce kişi bu eğitimi internet ortamında övüyor. Peki her şey sanıldığı gibi mi? Fiyatı pek de azımsanmayacak Goomass , size internetten para kazandırmaya yetecek mi?

İşte bu yazımda tüm bunları detaylarıyla öğreneceksiniz. Paranızın çöpe gitmesine kesinlikle izin vermeyeceğim! Herkes iyi diyor diye bir ürün alınmaz, özellikle de internet ortamında. İşinize yarayacaksa alırsınız, yaramayacaksa almazsınız. Şimdi kısa bir başlangıç yapalım. Eğer Goomass ‘ı almayı düşünüyorsanız, internetten para kazanıldığını biliyor olmalısınız. Yok eğer bu konuda emin değilseniz, ben hayatımı internet kazançlarımla geçindiriyorum. Bundan da oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim. Neden İnternetten Para Kazanmayı Seçtim başlıklı yazımda, internetten kazancın mümkün olup olmadığını görebilirsiniz. Bu inceleme yazım içerisinde bulunan başlıklar aşağıdadır. Tıklayarak ilgili bölüme inebilirsiniz;

 1. Goomass ve Affiliate Marketing
 2. Goomass Nedir?
 3. Goomass Güvenilir mi?
 4. Goomass Şikayet Hattı
 5. Goomass İçeriği
 6. Video Anlatımlar

Goomass ve Affiliate Marketing

Goomass adlı kazanç seti, internetten “affiliate marketing” yani satış ortaklığıyla kazanç elde etmeyi öğretiyor. Ben de internet kazançlarımın çok büyük bir çoğunluğunu bu yöntem ile elde ediyorum. Bu yöntem temelinde kendinize ait olmayan bir ürünün satışına aracılık ederek kazanç elde etmektir. Bu yöntemin avantajları;

 1. Ürünü satın almadan sattığınızdan dolayı sermaye gerektirmez.
 2. Her satıştan elde edeceğiz komisyon oranları oldukça yüksektir. ( %70 ‘e varan komisyon)
 3. İş internette olduğundan dolayı, gece-gündüz kazanç elde edebilirsiniz.
 4. Sisteminizi oturttuktan sonra, çalışmasanız bile kazançlarınız daim olur.

Affiliate marketing ile para kazanmayı oldukça seviyorum ve emin olun ki siz de bu işi, bu işin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra seveceksiniz. Aşağıda benim, sadece 1 saatte affiliate marketing (satış ortaklığı) ile elde ettiğim kazancı görebilirsiniz. Saatlere dikkat edin lütfen.

goomass - affiliate marketing kazanç

Goomass ‘a affiliate marketing yöntemiyle para kazanmayı öğretir.

Yukarıdaki kazanç Türkiye şartlarına göre oldukça iyi, çünkü ne yazık ki ülkemizde insanlar günde 12 saat çalışıp, ayda sadece asgari ücret elde edebiliyorlar. Ama affiliate marketing yöntemine göre yukarıdaki kazanç oldukça az. George Brown bu yöntem ile günde 3 bin dolar kazanıyor. Genç İnternet Milyonerlerinden: George Brown başlıklı yazımda da bundan bahsetmiştim. İşte Goomass adlı set de size, bu yöntem ile internetten kazanç sağlamayı öğretiyor. Bu işi öğrenmenizi tavsiye ederim, çünkü yapacağınız, öğreneceğiz bu iş küresel olmakla birlikte, Dünya ‘nın neresinde olursanız olun size kar sağlamaya devam eder. Mekanlara, şehirlere, ofislere hatta ülkelere bağlı olmaksızın… Şimdi, dilerseniz Goomass güvenilir mi yoksa sadece çok satan bir para tuzağı mı bundan bahsedeyim.

Goomass Resmi Web Sitesine Git

 

Goomass Nedir?

İnternetten para kazanmak, kendi başınıza bir şeyleri yapmaya çalıştığınızda oldukça uzun ve zorlu bir süreçtir. Bu süreç içerisinde kitaplardan, makalelerden ve kitaplardan faydalanmak, daha hızlı kazanmanıza ve normalden daha çok kazanmanıza yardımcı olur. Goomass , internetten affiliate marketing yöntemiyle kazanç sağlamayı öğreten bir eğitimdir. İçeriğinde bir çok kitap ve video uygulamalar bulunur.

Goomass Güvenilir mi?

Goomass Güvenilir mi?

Goomass Güvenilir mi?

Bir kitabın, ürünün, dershanenin güvenilir olup olmadığını, işe yarar olup olmadığını, her şeyden önemlisi vereceğiniz paraya değip değmeyeceğini anlamak için genellikle internette araştırırız. Eşe dosta sorarız… Goomass için de bu geçerli. Kullananlara sormak gerekir. Ben de daha ilk çıktığı zamanlarda incelemek, kendimi geliştirmek için Goomass ‘ı almıştım. Dilerseniz Goomass Yorumlar bölümünü görüntüleyerek diğer kullanıcıların neler söylediğini okuyabilirsiniz. Ben Goomass ‘ın güvenilir olup olmadığını size kendi tecrübelerimi katarak yazacağım.

Belirtmeliyim ki, internetten düzenli olarak kazanç elde etmek herkesin sabredeceği bir iş değil. Ayrıca, tek bir tıklamayla para da kazanamazsınız. Bu iş için sabretmeniz gerekir. Sabrınızın karşılığını muhakkak alacaksınız. Maddi refaha ulaşacaksınız. Ama bunun için sabretmeniz şart. Eğer ki, bir kaç günde internetten çok para kazanmak ya da kolay para kazanmak gibi amacınız varsa, boşuna paranızı harcamayın. Evet, Goomass size bu işi öğretebilir. Tabii siz sabreder, emek verirseniz. Ben 2011 ‘den beri bu işi yapıyorum ve şunu öğrendim. İnternetten para kazanmak mükemmeldir! Hiç kimseye bağlı kalmadan, maaş derdi olmadan yaşamak harikadır. Lakin, bu işin meyvelerini sabrınızın karşılığı olarak toplarsınız. İnternetten para kazanmak sabır gerektirmeyen bir iş olsaydı (bu bir iştir) herkes yapardı. Eğer sabredeceğinize inanıyorsanız, benim güvendiğim gibi siz de Goomass ‘a güvenebilirsiniz. Yok eğer kendinize inanmıyorsanız, lütfen gidin ve kendinize fiziksel hayatta işler bulun. Çünkü bu iş size göre değildir. İşte Goomass ile kazanmaya başlayanlardan bazıları;

Goomass

Goomass Yeni Başlayanların Kazançları (tıklayarak büyütebilirsiniz)

 

Goomass Resmi Web Sitesine Git

 

Goomass Şikayet Hattı

Goomass Şikayet

Goomass Şikayet

Elbette Goomass Şikayet Hatta diye bir şey yok. Ama her şeyin olduğu gibi Goomass ‘ında olumsuz ya da eksik kalan tarafları var. Benim belirlediğim olumsuzluklar – eksiklikler şöyle;

 1. Günde 100 TL kazanç sağlayın diye reklam yapılıyor. Fakat bir anda ne yazık ki günde 100 TL kazanmak mümkün değil. Bana kalırsa günde 100 TL kazanç eşiğine ulaşabilmeniz için, en az 5 ay çok sıkı çalışmanız gerekir. Ve bu da o kadar basit değildir. Bence, başlangıçta ayda 750 – 800 TL ek gelir sağlamanız olası. Bunu da ortalama bir kaç ay içerisinde elde edebilirsiniz.
 2. Goomass içeriği oldukça kapsamlı, başlangıçta ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Size bu konudaki tavsiyem, setin içeriğindeki yol haritası bölümünden faydalanın. Planlı hareket edin.
 3. Goomass içerik olarak yeterli, ama biraz daha stratejiler üzerinde dursa iyi olabilirdi. Fakat bu içerikle, oldukça iyi sayılabilecek ek gelire kavuşabilirsiniz.

Benim belirlediğim olumsuzluk / eksiklikler bunlar.

 Goomass İçeriği

Goomass Kitapları

Goomass ‘ın içerisinde gelen kitaplardan bazıları

Goomass e-kitap formatında değil, bir yazılım arayüzüyle bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Bu yazılım arayüzünün içerisinde;

 1. Affiliate marketing (satış ortaklığı) kitabı
 2. Clickbank  kitabı
 3. Amazon Associates kitabı
 4. XTicaret satış ortaklığı kitabı
 5. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kitabı
 6. Google Adwords  kitabı
 7. Yazarak Para Kazanma kitabı
 8. Niş Pazar Avcısı kitabı
 9. Video uygulamalar

bulunuyor. Gördüğünüz gibi Goomass oldukça geniş kapsamlı bir internetten kazanç seti. Ben bu kitapların teker teker içeriklerinden bahsetmek yerine, bu kitapların sizin ne işinize yarayacağından bahsedeceğim. Böylece sizin için faydalı olacak mı olmayacak mı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Goomass Yazılım Arayüzü

Goomass yazılım arayüzü şeklinde bilgisayarınıza indireceğiniz internetteki en kapsamlı kazanç setidir.

 

Goomass Resmi Web Sitesine Git

 

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı Kitabı): Bu kitap size benim kazançlarımın çok büyük çoğunluğunu elde ettiğim affiliate marketing işini öğretecek. Böylece sistemi anlayarak nasıl kazanacağınızı öğrenecek, kazançlarınızı nasıl otomatikleştireceğinizi anlayacaksınız.

ClickBank  Kitabı: Dünya ‘nın affiliate marketing yönteminden en çok kazananları, hatta abartmıyorum milyon dolar kazananları ClickBank adlı affiliate marketing ağından çıkıyor. Goomass size ClickBank sistemini ayrıntılarıyla öğretecek ve ağdan para kazanmayı öğreneceksiniz. Yani bir nevi dolar kazanmayı öğreneceksiniz de diyebilirim.

Amazon Associates Kitabı: Amazon Dünya ‘nın en büyük e-ticaret sitesidir. İnsanlar elektronik eşyalarını ve bir çok şeyi bu büyük ticaret sitesini kullanarak alırlar. Amazon Associates kitabında, bu devasa e-ticaret sitesinde hiç bir sermayeniz olmadan para kazanmayı öğreneceksiniz. Amazon ‘daki ürünlerin satışına aracılık etmek isteyenler için bire bir!

XTicaret Satış Ortaklığı Kitabı: XTicaret Türkiye ‘nin ilk ve en büyük satış ortaklığı ağlarından birisidir. Goomass ‘ın XTicaret kitabında, XTicaret ‘i kullanarak nasıl para kazanacağınızı öğreneceksiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Kitabı: Goomass ‘ın içeriğinde SEO kitabı da bulunuyor. Bu kitap sayesinde web sitelerinizi Google ‘da en üste taşımayı ve kazançlarınızı bu yolla katlamayı öğreneceksiniz.

Google Adwords Kitabı: Bu kitap sayesinde, Google ‘da nasıl başarılı ve ucuz reklamlar verebileceğinizi öğreneceksiniz.

Yazarak Para Kazanma Kitabı: Yine Goomass ‘ın içeriğinde olan yazarak para kazanma kitabı sayesinde, sadece yazarak nasıl para kazanacağınızı ve yazdığınız yazıları nerelerde, nasıl satacağınızı öğreneceksiniz.

Niş Pazar Avcısı Kitabı: İnsanlar internette sürekli aramalar yapıyor. Siz de Niş Pazar Avcısı kitabıyla insanların yaptığı bu Google aramalarından nasıl para kazanacağınızı öğreneceksiniz!

Video Uygulamalar: Takıldığınız ve anlayamadığınız yerlerde, Goomass ‘ın içeriğinde bulunan Video Uygulamalar köşesine başvurabilirsiniz. Böylece, uygulamalı olarak nasıl kazanacağınızı daha net görürsünüz!

Gördüğünüz gibi Goomass bir çok eğitimle birlikte geliyor ve fiyatı da bu kadar eğitime göre oldukça makul. Ama size şunu tekrar ve tekrar söylüyorum. İnternetten kazanç sağlamak için gereken en önemli şey sizin sabrınızdır. Ve kazanç sizin bu sabrınızın karşılığı olarak gelir. Evet oturduğunuz yerden kazanırsınız, evet fiziksel olarak bir çalışma gerektirmez. Ama sabır olmadıktan sonra internetten kazanç elde etmeniz mümkün değildir.

Goomass size yeni bir hayatın kapısını eğer siz isterseniz açabilir. Son olarak, ben Goomass ile ilgili bir kaç video çekmiştim. Goomass ‘ı satın almadan öncesinde belki izlemek istersiniz…

Video Anlatımlar

Video 1: Goomass Görüntülü İçerik Anlatımı

Video 2: Satış Ortaklığı Slayt ve Sesli Anlatım

Video 3: Goomass Nasıl Satın Alınır

Yazdıklarımın size kazanç getirmesi dileğiyle! Hoşçakalın…

 

Goomass Resmi Web Sitesine Git

 


Duayen Bilişim ve Pazarlama 'nın kurucusu, profesyonel satış ortağı, girişimci ve yazar.

© 2017 Kazanç Vakti | Online Kazanç Kuruluşu. Tüm hakları saklıdır..· Makale RSS · Yorum RSS · Sitemap
· duayen