Affiliate Marketing Ücretsiz Eğitim Arşivi

Bu sayfada, affiliate marketing üzerine ücretsiz olarak Kazanç Vakti ‘nde yayınladığım eğitim bölümleri hakkında bilgi alabilirsin. Her yeni eklediğim affiliate marketing eğitiminde bu sayfayı güncelleyeceğim.

1. Ders: Affiliate Marketing Giriş

Affiliate marketing ‘e Giriş dersinde, genel olarak bu kazanç sisteminin tanımından bahsettim. Affiliate içinde yer alan ögeler, sistemin avantajları, bu sistemden kazanç sağlamanız için gereken ve gerekmeyen, kısacası başlangıç için bilmeniz gereken her şeye bu ders içerisinde açıklık getirdim.

2. Ders: Affiliate Marketing Sisteminin İşleyişi

Bu derste, affiliate marketing sisteminin nasıl işlediğinden, sistem içerisinde yer alan ögelerin birbirleriyle bağlantısından bahsettim. Ayrıca, affiliate linkleri, çerezler ve bu çerezlerin nasıl işlem gördüğünün detayları da bu dersin içeriğinde mevcut.

3. Ders: Affiliate Marketing Program Türleri

Affiliate marketing üzerine yazdığım eğitimlerin 3. bölümü olan bu eğitimde, affiliate marketing sistemi içerisinde yer alan türlerden, en çok kazandıran program türlerinden ve bu program türlerinin amaç / işlevlerinden bahsettim.  Pay Per Click (PPC) – Pay Per Lead (PPL) – Pay Per Sale (PPS)

4. Ders: Affiliate Ağları

Bu dersin konusu, affiliate marketing sisteminden kazanç sağlamak amacıyla, satışına aracılık edebileceğiniz ürünlerin bulunduğu kaliteli affiliate ağları. Affiliate ağları hakkındaki bu ders içeriğinden affiliate ağları konusunda bilgi alabilir, size uygun olan ağlara kaydınızı yapabilirsiniz.

5. Ders: Affiliate Marketing Ürün Seçimi

Affiliate sistemindeki başarısızlığın en temel sebebi, yanlış ürün seçimi yapılmasıdır. Bu derste ürün seçimi yaparken, dikkat edilmesi gereken unsurlardan bahsettim.

-Son Güncelleme: 09.01.2014-

© 2017 Kazanç Vakti | Online Kazanç Kuruluşu. Tüm hakları saklıdır..· Makale RSS · Yorum RSS · Sitemap
· duayen